رد کردن لینک ها

فیلم PVC

فیلم PVC ,HP, PET

صنایع بسته بندی وکیوم فرمینگ نقش جهان در فروش فیلم PVC و HP و PET در سایز ها و ضخامت های مختلف قادر به ارائه خدمات می باشد.

فیلم PVC ،HP و PET سه نوع فیلم پلاستیکی مختلف هستند که به طور گسترده در بسته بندی و صنایع مختلف استفاده می شوند.

فیلم PVC:

فیلم PVC از رنگ، اندازه و ضخامت های مختلف تشکیل می شود. فیلم PVC کشش کمتری دارد و قابل متالایز شدن نیست.

فیلم PVC (پلی وینیل کلراید) یک نوع پلاستیک حرارتی است که به طور گسترده در صنایع بسته بندی، کف پوش ها و پوشش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. فیلم PVC نسبتاً ارزان قیمت است و مقاومت شیمیایی و حرارتی بالایی دارد.

خصوصیات مانند نفوذپذیری پایین برای هوا و رطوبت، قابل شکل‌دهی بودن و شفافیت، بسیار مناسب است. همچنین این فیلم می‌تواند از جمله انواع فیلم‌های با رنگ‌های مختلف و تزئینی باشد.

فیلم PET:

فیلم PET نسبت به فیلم PVC، قدرت کشش بالاتری دارد و بهداشتی تر نیز می باشد، به همین دلیل بیشتر در تولید استند های لوازم آرایشی بهداشتی و شیرینی و شکلات استفاده می شود. فیلم PET قابل متالایز شدن است.

فیلم PET (تری فتالات پلی اتیلن) نیز یک نوع پلاستیک حرارتی است که در بسته بندی غذاها، نوشیدنی ها، لوازم التحریر و دیگر موارد استفاده می شود. فیلم PET بسیار شفاف و سخت است و مقاومت بالایی در برابر شکستن و پارگی دارد. همچنین قابلیت بازیافت و استفاده مجدد دارد.

همچنین این فیلم، در تولید ظروف وکیوم فرمینگ مانند بطری‌های آب، نوشیدنی‌ها و مواد شیمیایی نیز به کار می‌رود به دلیل مقاومت بالایش در برابر ضربه و حرارت.

فیلم HP:

فیلم HP برای تولید ظروف یکبار مصرف و همچنین برای تولید استندهای لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. در فیلم HP امکان اسفاده از روکش فلوک و مخمل در رنگ های متنوع، وجود دارد. فیلم HP قابلیت لمینیت شدن را نیز دارا می باشد. در لمینیت کردن، فیلم HP از حالت مات به براق تبدیل می شود.

فیلم HP (پلی پروپیلن) نیز یک نوع پلاستیک حرارتی است که در بسته بندی غذاها و مواد شیمیایی استفاده می شود. فیلم HP بسیار محکم و مقاوم در برابر شکستن و پارگی است و قابلیت بازیافت دارد.

مشاوره رایگان

تماس با کارشناس وکیوم فرمینگ نقش جهان

بازگشت به بالای صفحه